BcA. Anna Korba Vanacká

hlavní trenérka jazz dance a modern dance

S tancem a herectvím jsem začala již ve svých pěti letech a hned se stal mojí vášní. Přirozenou volbou proto pro mě byla střední Soukromá konzervatoř v Košicích, kterou jsem úspěšně ukončila v roce 2013, a to obor muzikálové herectví. Následně jsem začala svoje studium na Akademii múzických umění v Praze (AMU), kde jsem absolventkou na katedře nonverbálního a pohybového divadla. Za svoje působení jsem měla možnost spolupracovat s pedagogy z prestižních škol jako je Juilliard (NYC), Die Etage (Berlin), WCP (Varsava), Jamu (Brno), VŠMU (Bratislava) a autorsky a herecky se podílet na mnohých představeních jak v Čechách, tak na Slovensku. Ovšem mojí největší vášní je učit děti. Myslím si, že výchova dětí v umění má velký smysl a dělá svět tak trošku lepším místem…


Eliška Dvořáková

trenérka jazz dance a modern dance
kategorie DĚTI B, DĚTI MINIJsem studentkou jihlavského gymnázia AD FONTES. S tancem jsem začala ve svých šesti letech. Od mala jsem byla k tanci vedena různými směry. Jedním z nich byl i akrobatický rokenrol, se kterým jsem začala v roce 2011. V průběhu čtyř let jsme se několikrát staly mistryněmi ČR v kategorii malé dívčí formace junior a celorepublikově jsme se umisťovaly na předních příčkách. V roce 2015 jsem rokenrol opustila a plně se začala věnovat modern dance a jazz dance. Z několika účastí na Mistrovství České republiky za největší úspěch považuji letošní 3. místo v jazz formací a následný postup na Mistrovství Evropy. V roce 2016 jsem začala vypomáhat s tréninkem dětské přípravky a jsem za tuto příležitost velmi ráda.


Daniela Krejčová

trenérka jazz dance a modern dance
kategorie DĚTI A, DĚTI B, DĚTI MINI

Studuji na Obchodní akademii v Jihlavě. Od 4 let jsem se věnovala akrobatické gymnastice a již 10 let se věnuji tanci. Jako malá jsem začala s párovým rokenrolem a poté se stala součástí dívčí formace, která ve své době neznala sobě rovného soupeře. Také jsem několik let závodila v oblasti show a jazz. Před dvěma lety jsem začala s trénováním přípravky rokenrolu a teď vypomáhám s taneční přípravkou.

 


Andrea Tomsová

asistentka trenérky jazz dance a modern dance
kategorie DĚTI MINI, DĚTI A, DĚTI B

 

 

Mgr. Barbora Schreková

trenérka rokenrolu

Jsem studentka magisterského studia fakulty tělesné výchovy a sportu a bakalářského studia pedagogické fakulty na Karlově univerzitě v Praze. Od svých šesti let jsem se věnovala tanci, od patnácti let pak sportovnímu akrobatickému rokenrolu a to nejprve v párové kategorii junior, poté v dívčích formacích. Od roku 2009 jsem působila jako asistentka trenéra a od roku 2011 se aktivně věnuji přípravě rokenrolových párů a dívčích formací. Nyní při studiu vysoké školy působím i jako trenérka v pražském rokenrolovém klubu Kolbdance VSK FTVS Praha, odkud si díky trenérům manželům Kolbovým přivážím do Jihlavy nejnovější formy tréninku jak z Prahy, tak i ze zahraničí. Za největší vlastní úspěchy považuji dosažení titulu 1. a 2. vícemistryně světa v dívčí formaci senior v roce 2011 a 2012 . Aktuálně si pak nejvíce vážím 2. a 3. místa ze světových pohárů v Itálii a Belgii v roce 2015 a 2016 a z opakovaného titulu 2. vícemistryně světa z roku 2016 ve Švýcarsku. Největší trenérské úspěchy jsou pro mě jednoznačně malé dívčí formace, které jsou na špičce startovního pole svých kategoriích již šestým rokem. Co se týče párových kategorií, mám velkou radost z 2.vícemistrů ČR v kat. junior z roku 2014 a z přeborníků v kat. C z roku 2016.


Natalie Schreková

trenérka rokenrolu


Jsem studentkou čtvrtého ročníku Gymnázia Jihlava. Tanci se věnuji od svých pěti let, kdy jsem začala s všeobecnou taneční přípravkou. Od šesti let jsem se pak věnovala akrobatickému rokenrolu nejdříve v kategorii párové a poté ve formacích. Ve své sbírce mám několik prvních míst z dětské kategorie, kdy jsem tančila s partnerem Jakubem Brychtou. Další úspěchy přišly až později. Například titul 2.vícemistrů ČR z roku 2015 v kategorii junior s Tomášem Průšou nebo 1. místo z Mistrovství České republiky v kategorii C z roku 2016. Co se týče formací, prošla jsem již několika kategoriemi. Od malých formací junior až po dívčí formaci senior, kdy za největší úspěch považuji 3. místo na Mistrovství světa z roku 2016. V odlišném stylu jazz dance se nám s partnerem podařilo získat páté místo na Mistrovství světa v dětské kategorii, v letošním roce pak za úspěch považuji 10. místo na Mistrovství Evropy už za kategorii dospělých. Kromě tance se věnuji ještě zpěvu ve sboru a hře na kytaru. Práci s dětmi jsem si vyzkoušela již při vedení různých tanečních kroužků.


Alžběta Prchalová

trenérka rokenrolu
trenérka jazz dance a modern dance
kategorie JUNIOŘIJsem studentka čtvrtého ročníku se sportovním zaměřením na gymnáziu v Jihlavě. Od pěti let se věnuji tanci. V dětské kategorii jsem si odzkoušela různé taneční styly jako je například jazz dance nebo show dance a jako členka různých formací získala spoustu pěkných republikových umístění. Poté jsem se začala věnovat akrobatickému rokenrolu nejdříve v párové kategorii, kde jsem jako dítě obsazovala finálová až medailová místa. Poté jsem tančila v dívčí formaci junior, kde jsme se šesti děvčaty staly téměř neporaženou formací v ČR po dobu pěti let. Nyní aktivně soutěžím v dívčí formaci senior, kde za největší úspěch považuji titul 2. vícemistryně světa pro rok 2016. V téže roce jsem se setkala i s trenérskou činností, kdy jsem měla na starost trénovat Terezu Březnovou v show dance sólu v juniorské kategorii.


Mgr. Denisa Šťastná

trenérka disco dance - externistka

Pohyb a sport mě provází již od útlého dětského věku a stal se naprostou částí mého života. Začínala jsem gymnastikou, přes dvacet let závodně tančila a z toho se téměř polovinu věnovala trenérství úspěšných tanečnic ve stylu disco dance. Aktivně jsem závodila ve fitness, ve kterém jsem se stala mistryní ČR. Současně působím několikátým rokem jako osobní trenérka ve fitness centru. Díky vystudovanému oboru učitelství tělesné výchovy na Fakultě sportovních studií a germanistiky na Filozofické fakultě na Masarykově univerzitě mám zaměstnání, které mě baví a naplňuje, a tím je práce učitelky tělocviku a němčiny na základní škole.